KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039128
nr 1603 9128
Sven-Arne Höken Hökenström
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1990, figurer. Olja på duk, 58x47 cm, yttermått inklusive ram: 66x55 cm
Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.
måndag 4 mars 2024
kl 19:14:59
Sven-Arne Höken Hökenström
Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström